SAP FIORI/UI5 Developer

praca it: etat dla Tally Weijl (Polska) sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: sap abap programista fiori ui5

Główne zadania:

- tworzenie i usprawnianie aplikacji SAP w SAP ERP
- projektowanie, tworzenie, weryfikacja, dokumentacja oraz utrzymanie aplikacji webowych z wykorzystaniem SAP UI5/HTML5/CSS3/JavaScript

Wymagania:

- doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych za pomocą HTML5, CSS3, JavaScript
- znajomość aplikacji mobilnych (SAP Fiori) i ich implementacji w SAP UI5, SAP Gateway, NetWeaver, oData
- znajomość najlepszych praktyk oraz trendów UX Design
- mile widziane doświadczenie w programowaniu ABAP z wykorzystaniem: Raportów, Dialog Program, ABAP Objects, Adobe Forms, Smart Forms, User Exits, BADI, IDOC’s, Web Dynpro

Oferujemy:

- szeroki zakres zadań
- pracę na nowoczesnych systemach/aplikacjach/bazach danych (m.in. HANA oraz UI5/Fiori)
- stabilne, długoterminowe zatrudnienie
- możliwość rozwoju zawodowego w strukturach międzynarodowych
- prywatne ubezpieczenie medyczne oraz kartę Multisport
- przyjazne i pozytywne środowisko pracy
- możliwość realizacji własnych pomysłów
- prestiżową i dogodną lokalizację w samym centrum Warszawy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-04-08
Wyświetlona: 4207 razy