java, technical, lead

praca it: etat dla Sales For / Warszawa

Tagi: Java Technical Lead

Java Technical Lead
Nr Ref: JTL/W/46/2016
Miejsce pracy: Warszawa Centrum
SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.
Naszym Klientem jest lider na rynku dostawców usług IT dla sektora finansowego – najbardziej prestiżowych międzynarodowych instytucji finansowych. W związku z intensywnym rozwojem firma poszukuje pracownika na stanowisko: Java Technical Lead.

Obowiązki: Projektowanie oraz implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami klienta według procesu SCRUM Dokumentacja wykonanej pracy Kierowanie zespołem projektowym
Wymagania: Wykształcenie kierunkowe 5 lat udokumentowanego doświadczenia w programowaniu i tworzeniu architektury przy użyciu języka Java Doświadczenie w zarządzaniu zespołem programistów Biegła znajomość języka Java (Java SE, Java EE/Spring, programowanie wielowątkowe) Ogólne szerokie obycie z różnymi technologiami obejmującymi pełny stos aplikacyjny (front-end, back-end, bazy danych, technologie integracyjne) Ugruntowane doświadczenie w tworzeniu architektury aplikacji i doboru technologii do wymagań biznesowych Praktyczne doświadczenie we wdrażaniu procesów projektowych zapewniających wysoką jakość dostarczanych rozwiązań Praktyczna znajomość metodyki Scrum lub podobnej metodyki zwinnej Umiejętności komunikacyjnych i nawiązywanie efektywnej współpracy z klientami Płynna znajomości języka angielskiego, gotowość do częstej komunikacji pisemnej, telefonicznej lub bezpośredniej

Mile widziana znajomość: Narzędzia JIRA Baz danych Oracle lub SQL Server Metodyki Test Driven Development Narzędzia Enterprise Architect oraz doświadczenie w pracy w rozproszonych zespołach

Oferujemy: Twórczą pracę w doświadczonym, multikulturowym zespole Konkurencyjne wynagrodzenie Techniczne szkolenia i certyfikaty dostosowane do ścieżki kariery Szkolenia z zakresu bankowości inwestycyjnej i rynków kapitałowych Umowę na czas nieokreślony Program Mentorski Pakiet Benefit Multisport lub OK system Prywatną opiekę medyczną Pracę w anglojęzycznym środowisku oraz kursy języka angielskiego Dodatkowe ubezpieczenie na życie Dofinansowanie obiadów Liczne spotkania firmowe (Christmas party, wyjazd integracyjny, eventy projektowe oraz biznesowe) Funkcjonalne, ergonomiczne biuro, własna przestrzeń do pracy z minimum dwoma monitorami do pracy Game/Chill out rooms i dostęp do stref wypoczynkowych w biurach i na tarasach :) Bibliotekę techniczną i dostęp do platformy e-learningowej Pakiet relokacyjny oraz zwrot kosztów podróży dla kandydatów spoza Warszawy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-04-08
Wyświetlona: 4069 razy