Senior SQL Developer

praca it: etat dla Sales For / Bełchatów

Tagi: sql developer sql server senior

Nr Ref: SSD/W/51/2016
Miejsce pracy: Warszawa Centrum

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.
Naszym Klientem jest lider na rynku dostawców usług IT dla sektora finansowego – najbardziej prestiżowych międzynarodowych instytucji finansowych. W związku z intensywnym rozwojem firma poszukuje pracownika na stanowisko: Senior SQL Developer.

Obowiązki: Projektowanie oraz implementacja relacyjnych baz danych zgodnie w wymaganiami klienta
Wymagania: Co najmniej 4 lata udokumentowanego doświadczenia w komercyjnych projektach realizowanych w oparciu o MS SQL Server Bardzo dobrej, praktycznej znajomości bazy danych MS SQL Server w szerokim zakresie obejmującym:
• projektowanie relacyjnych baz danych
• programowanie i optymalizację wydajności zapytań operujących na dużych wolumenach danych,
• praktyczne doświadczenie w analizie danych i tworzeniu raportów
• administrację serwerem w zakresie wymaganym przez projekt

Mile widziana znajomość: Obiektowych języków programowania C# Hurtowni danych (Data Warehouse) Narzędzi ETL, w tym SSIS

Oferujemy: Twórczą pracę w doświadczonym, multikulturowym zespole Konkurencyjne wynagrodzenie Techniczne szkolenia i certyfikaty (m.in. OCJP, Microsoft) Szkolenia z zakresu bankowości inwestycyjnej i rynków kapitałowych Umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym Career Management Program Pakiet Benefit Multisport Prywatną opiekę medyczną Pracę w anglojęzycznym środowisku oraz kursy języka angielskiego Dodatkowe ubezpieczenie na życie Dofinansowanie obiadów Liczne spotkania (śniadania firmowe, Xmas party, kilkudniowy wyjazd integracyjny, eventy projektowe oraz biznesowe itd.) Funkcjonalne, ergonomiczne biuro z chill-out roomem Bibliotekę techniczną Pakiet relokacyjny oraz zwrot kosztów podróży dla kandydatów spoza Warszawy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-04-08
Wyświetlona: 3922 razy