Programista Ruby on Rails

praca it: etat dla Morizon Sp. z o.o. / Gdynia

Tagi: Ruby on Rails Programista

Zakres obowiązków
- realizowanie nowych funkcjonalności dla użytkowników oraz klientów (frontend i backend)
- optymalizacja i rozwijanie istniejących funkcjonalności
- opracowywanie testów jednostkowych
- aktywny udział w procesie projektowym

Wymagania
- pasja do tworzenia aplikacji internetowych
- zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów
- przynajmniej 2 lata doświadczenia w realizacji projektów internetowych, w tym Ruby on Rails
- dobra znajomość Ruby i Ruby on Rails
- doświadczenie w pracy z MySQL
- znajomość angielskiego umożliwiająca zrozumienie dokumentacji
- umiejętność współpracy z zespołem oraz samodzielnej pracy bez specjalnego nadzoru
- doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (CVS, SVN lub Git)

Mile widziane
- doświadczenie w tworzeniu serwisów o dużej oglądalności (popularne portale, sklepy internetowe, serwisy tematyczne)
- zaangażowanie w startup internetowy (obecnie lub w przeszłości)
-bardzo dobra znajomość JavaScript (w tym biblioteki jQuery), praca w środowisku Linux
- praca systemem Capistrano
- znajomość wzorca MVC

Oferujemy
- wyjątkową, startupową atmosferę
- pracę w młodym, ambitnym i doświadczonym w branży zespole
- pracę w metodologii zwinnej (zespół sam wybiera zadania do wykonania z listy, określa czas ich realizacji i rozdziela je między siebie)
- uporządkowany proces wytwarzania oprogramowania (standardy kodowania, inspekcja kodu przez kolegów z zespołu, pisanie i automatyczne uruchamianie testów jednostkowych, integracyjnych i wydajnościowych)
- szkolenia, system motywacyjny uzależniony od efektów osobistych oraz wyników firmy
- atrakcyjne warunki finansowe, zależnie od umiejętności, doświadczenia i formy zatrudnienia
- nowoczesny sprzęt komputerowy i oprogramowanie do dyspozycji, w zależności od potrzeb
- możliwość dostosowania godzin pracy do osobistych preferencji (np. 7:00-15:00 lub 10:00-18:00)

Forma zatrudnienia: etat lub inne rozwiązanie do uzgodnienia.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-06-25
Wyświetlona: 11242 razy