Android Developer

praca it: etat dla dotCommunity / Kraków

Tagi: Android Developer

dotCommunity jest firmą doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacjach IT.

Dla jednego z naszych Klientów – wiodącego twórcy oprogramowania rozrywkowego w Polsce szukamy osób, które dołączą do zespołu Android Developerów. Aplikacje tworzone w firmie dostępne są na portalu firmy, stronach partnerskich i portalach wydawców na całym świecie a także udostępniane w App Storze i Android Markecie.

Miejsce pracy: Kraków

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w niekorporacyjnym i nastawionym na kreatywność środowisku
  • małe zespoły – najbardziej ceni się bezpośrednią komunikację w teamie oraz chęć rozwoju
  • różne możliwości współpracy: B2B lub umowa o pracę,
  • pakiet szkoleniowy, wyjazdy na konferencje, opieka mentora przez pierwsze miesiące pracy
  • duże możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwoju zawodowego
  • twórczą i przyjazną atmosferę pracy
    pakiet socjalny z prywatną opieką medyczną oraz kartą Multisport
  • kursy językowe
  • …i wiele innych!

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i utrzymywanie istniejących gier na platformę Android
  • współpraca z zespołem developerów i grafików w zakresie proponowania zmian i ulepszeń rozwiązań mobilnych
  • wspomaganie procesu projektowania nowych gier

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na platformę Android
  • bardzo dobra znajomość języka Java
  • dobra znajomość Android SDK, Android SDK Tools
  • doświadczenie w programowaniu na platformę Android
  • znajomość Android Studio
  • dobra znajomość OOP i wzorców projektowych
  • gotowość do nauki nowych technologii
  • umiejętność pracy zespołowej

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-04-21
Wyświetlona: 4100 razy