Unity Developer

praca it: etat dla dotCommunity / Kraków

Tagi: unity c# gry unity 3d

dotCommunity jest firmą doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacjach IT.

Dla jednego z naszych Klientów – wiodącego twórcy oprogramowania rozrywkowego w Polsce szukamy osób, które dołączą do zespołu Android Developerów. Aplikacje tworzone w firmie dostępne są na portalu firmy, stronach partnerskich i portalach wydawców na całym świecie a także udostępniane w App Storze i Android Markecie.

Miejsce pracy: Kraków
Forma zatrudnienia: B2B lub umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • implementacja nowych gier oraz dalszy rozwój już istniejących na platformy mobilne
  • współpraca z zespołem developerów i grafików w zakresie proponowania zmian i ulepszeń rozwiązań mobilnych
  • wspomaganie procesu projektowania nowych gier

Szukamy osób:

  • z minimum rocznym doświadczeniem w pracy w środowisku Unity
  • z praktycznymi umiejętnościami programowania w języku C#
  • z bardzo dobrą znajomością środowiska Unity2D oraz GUI

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w niekorporacyjnym i nastawionym na kreatywność środowisku
  • małe zespoły – najbardziej ceni się bezpośrednią komunikację w teamie oraz chęć rozwoju
  • pakiet szkoleniowy, wyjazdy na konferencje, opieka mentora przez pierwsze miesiące pracy
  • duże możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwoju zawodowego
  • twórczą i przyjazną atmosferę pracy
  • pakiet socjalny z prywatną opieką medyczną oraz kartą Multisport, kursy językowe
  • …i wiele innych!

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-04-21
Wyświetlona: 4352 razy