Programista PHP, CSS, JS (praca stacjonarna lub praca zdalna)

praca it: etat dla Nestia Media Group / Warszawa

Tagi: Programista PHP CSS JS praca stacjonarna lub praca zdalna

Spółka Nestia Media Group poszukuje osób na stanowisko:

Programista PHP, CSS, JS
praca stacjonarna lub praca zdalna

Opis stanowiska:

- realizowanie nowych funkcjonalności (stron oraz modułów) dla klientów spółki Nestia Media Group oraz partnerów wykorzystując obiektowy PHP i JavaScript,
- optymalizacja i rozwijanie istniejących funkcjonalności,
- aktywny udział w procesie projektowym ,
- monitorowanie rynku w poszukiwaniu nowych trendów i innowacyjnych rozwiązań.

Wymagania:

- kreatywność, zaangażowanie i pasja do tworzenia aplikacji internetowych,
- zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów,
- bardzo dobra znajomość obiektowego PHP,
- doświadczenie w pracy z MySQL,
- bardzo dobra znajomość HTML, CSS oraz JavaScript (mile widziana jQuery).

Oferujemy:

- prace w dynamicznie rozwijającej się spółce,
- możliwość podjęcia pracy w formi zdalnej,
- przyjemność tworzenia dla znanych marek,
- szerokie możliwości rozwoju zawodowej,
- niebanalne wyzwania zawodowe.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-06-30
Wyświetlona: 5329 razy