Grafik (Junior Graphic Designer)

praca it: etat dla SanikDesign / Wrocław

Tagi: grafik photoshop indesign dtp webdesigner

Do nowo otwartego biura poszukujemy grafika / webdesignera lub graficzki / webdesignerki :)

Zakres obowiązków:

- praca na pełen etat
- projektowanie elementów identyfikacji wizualnej oraz innych materiałów do druku (jak ulotki, plakaty, katalogi, billboardy itp.) – w większym stopniu
- tworzenie grafik na potrzeby serwisów www, w tym layoutów – w mniejszym stopniu
- aktywne współuczestniczenie w brainstormingach; praca twórcza.

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie;
- znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej średnio zaawansowanym;
- dobra znajomość programów Photoshop, InDesign (!), Illustrator;
- jeśli dodatkowo znasz inne programy z pakietu Adobe CS, masz przewagę;
- znajomość zasad przygotowania prac do druku;
- orientowanie się w aktualnych trendach graficznych; mile widziane wyczucie oraz rozumienie specyfiki projektów na potrzeby branż high fashion, muzycznej i kosmetycznej.

Oferujemy pracę:
- dla znanych międzynarodowych marek;
- nad projektami, które docierają do olbrzymiej ilości osób, eksponowane są w centrach wielkich miast
- w świetnej lokalizacji w nowoczesnym biurze -codziennie będziesz we wrocławskim Rynku
- w zdrowej atmosferze ze szczyptą perfekcjonizmu i sporą dawką profesjonalizmu ;)

Nie musisz posiadać wieloletniego doświadczenia. O Twoim potencjale decyduje Twoje portfolio, a nie firmy, dla których pracowałeś.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-07-01
Wyświetlona: 7220 razy