Koordynator Zespołów Serwisowych IT [Poznań]

praca it: etat dla Sales For / Poznań

Tagi: koordynator

Koordynator Zespołów Serwisowych IT
Nr Ref: MDO/P/25/2016
Miejsce pracy: Poznań
SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.

Naszym Klientem jest firma o zasięgu międzynarodowym, która realizuje zaawansowane projekty informatyczne w krajach takich jak: Niemcy, Szwajcaria, Szwecja, Indie, Australia, Chiny. W związku z intensywnym rozwojem firma poszukuje pracownika na stanowisko: Koordynator Zespołów Serwisowych IT.

Obowiązki:

– Monitorowanie dotrzymania ustaleń pomiędzy firmą a Klientem w zakresie rozwiązywania kwestii technicznych zgłaszanych przez Klientów,
– Codzienne planowanie zadań oraz koordynowanie i nadzorowanie pracy zespołu,
– Współpraca z działem programowania w zakresie rozwiązywania problemów softwarowych,
– Dystrybucja zadań w zespole technicznym,
– Wyznaczenie bieżących i długofalowych zadań i celów dla poszczególnych członków zespołu,
– Weryfikowanie czynionych przez członków zespołów postępów,
– Analizowanie możliwości i potencjału pracowników,
– Dostosowywanie zakresu pełnionych obowiązków do predyspozycji i uzdolnień podwładnych,
– Dbanie o rozwoju zawodowy pracowników.

Wymagania:

– Wykształcenie wyższe,
– Znajomość zagadnień informatycznych oraz „zmysł techniczny”,
– Kilkuletnie doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem,
– Komunikatywność, dociekliwość i stanowczość,
– Osoba wzbudzająca respekt, z pewnym doświadczeniem życiowym,
– Systematyczność, dokładność, umiejętność organizacji czasu pracy.

Oferujemy:

– Pracę w stabilnej firmie,
– Możliwość dołączenia do zespołu wysoko wykwalifikowanych ekspertów,
– Umowę o pracę,
– Szkolenia,
– Atrakcyjne wynagrodzenie plus pakiet benefitów.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-04-25
Wyświetlona: 4081 razy