Fotograf retuszer

praca it: etat dla HOTSHOT / Bytom

Tagi: Fotograf Retuszer Grafik

HOTSHOT to studio specjalizujące się w fotografii produktowej oraz reklamowej.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Fotograf Retuszer do pracy stacjonarnej w naszym studio.
Preferowane osoby z Bytomia.

Twoje zadania:

- wykonywanie oraz selekcja zdjęć produktowych
- retusz i postprodukcja zdjęć
- współtworzenie koncepcji sesji reklamowych
- pomoc przy realizacji sesji

Nasze oczekiwania:

- doświadczenie w fotografii produktowej
- retusz zdjęć na poziomie zaawansowanym
- dobra znajomość Adobe Photoshop
- wysokie poczucie estetyki

Oferujemy:

- pracę na umowę zlecenie na okres próbny
- po okresie próbnym umowę o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego
- udział w sesjach dla renomowanych marek
- luźną atmosferę w kreatywnym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie linku do portfolio oraz CV.

www.hotshot.pl

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-04-26
Wyświetlona: 4931 razy