Konsultant z językiem francuskim

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: Konsultant

Opis stanowiska:
Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za kontakt z klientami zagranicznymi, rejestrowanie oraz klasyfikowanie nadchodzących zgłoszeń oraz analizowanie problemów związanych z obsługą komputera wraz z odpowiednim określeniem ich priorytetu.

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka francuskiego (B1 – C1)
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
• Umiejętność pracy zespołowej
• Umiejętności interpersonalne
• Zaangażowanie i chęć do nauki
• Dyspozycyjność i elastyczność

Oferujemy:
• Umowę o pracę z możliwością bezterminowego przedłużenia
• Ciągłe doskonalenie umiejętności językowych na stanowisku pracy i podczas lektoratów z języków obcych
• Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie/karnety sportowe)
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
• Praca w międzynarodowym środowisku dla światowych marek

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-04-28
Wyświetlona: 3990 razy