Konsultant SAP

praca it: etat dla IT Work Force / Wrocław

Tagi: konsultant SAP

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm rekrutacyjnych na rynku polskim. IT Work Force oferuje swoje usługi z zakresu rekrutacji, selekcji personelu z branży IT, a także doradztwa personalnego oraz szeroko pojętego zarządzania personelem także na rynek Europy Zachodniej. Nasz zespół tworzą doświadczeni eksperci w zakresie doradztwa personalnego oraz zarządzania personelem. Dla jednego z naszych międzynarodowych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki :
• Pełnienie roli specjalisty SAP w jednym z wymienionych poniżej modułów;
• Rozwiązywanie problemów w obszarach : funkcjonalnym, technicznym oraz na płaszczyźnie procesów biznesowych w SAP ;
• Informowanie klientów o postępie pracy i statusie aplikacji;
• Wspieranie key-userów;
• Rozwój i customizacja w technologii SAP lub ABAP;
• Wspieranie klientów.

Wymagania:
• Min. rok doświadczenia w technologii SAP w jednym z modułów : PS, SRM, ABAP, BI, FI CO, HCM, MM/PP;
• Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego;
• Umiejętności pracy w grupie i zdolności interpersonalne;
• Umiejętności organizacyjne i analityczne;
• Entuzjazm, zaangażowanie w pracę.

Nasz klient oferuje:
• Pracę w międzynarodowym środowisku IT;
• Samodzielna i odpowiedzialna praca ;
• Możliwość zdobycia nowej wiedzy i umiejętności;
• Bogaty program szkoleń;
• Prywatna opieka medyczna;
• Dobra atmosfera w pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-07-09
Wyświetlona: 4644 razy