Administrator/Wdrożeniowiec

praca it: etat dla Cyclad / Bełchatów

Tagi: Unix Linux AIX SQL

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore.
Zespół naszych Konsultantów specjalizuje się w zakresie czterech gałęzi biznesowych: tworzenia oprogramowania, zarządzania i obsługi infrastruktury IT, bezpieczeństwa systemów informatycznych oraz systemów ERP.
Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.
Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie techniczne serwerów oraz rozwiązywanie skomplikowanych incydentów. W zakres jej obowiązków wchodzić będzie również prowadzenie dokumentacji technicznej oraz sporządzanie dziennych raportów dotyczących przeprowadzanych operacji.

Wymagania stawiane pracownikowi:
• Wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym lub pokrewnym
• Doświadczenie w administrowaniu systemami (mile widziana Unix, AIX, Solaris, Linux)
• Dobra znajomość systemów baz
• Umiejętność programowania aplikacji pomocniczych (Shell, perl, SQL)
• Doświadczenie w konfiguracji środowiska LAN, WAN, SAN
• Umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy i rozwiązywania złożonych problemów
• Dobra znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:
• Udział w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań
• Dostęp do najnowszych narzędzi i technologii
• Współpracę i możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów ze światowej firmy IT
• Uczestnictwo w szkoleniach

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-07-09
Wyświetlona: 14570 razy