Graphic Designer/Front-end Developer 6000-11000 netto

praca it: etat dla IT Rekruter / Łódź

Tagi: front-end javascript jQuerty

Nasze oczekiwania:

  • Biegła znajomość Photoshopa i Illustratora
  • Biegła znajomość HTML5, CSS3
  • Dobra znajomość frameworku Bootstrap
  • Umiejętność projektowania i wdrażania responsywnych stron www
  • Znajomość JavaScript (jQuery)
  • Poczucie estetyki/dobry zmysł plastyczny
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym sprawną komunikację
  • Doświadczenia popartego portfolio

Mile widziane:

  • Znajomość SASS/LESS
  • Znajomość CMS ExpressionEngine
  • Znajomość CMS Wordpress
  • Dobre wyczucie usability

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Udział w projektach o międzynarodowym zasięgu
  • Możliwość rozwoju
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Interesujący pakiet socjalny

Twoje zadania na tym stanowisku:

  • Projektowanie i wdrażanie serwisów Internetowych
  • Projektowanie grafik do zastosowań w Internecie (slidery, landing page, grafiki do social media)
  • Wspieranie zespołu w bieżących zadaniach

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-05-04
Wyświetlona: 4567 razy