Specjalista ds. Rozwoju i Utrzymania Aplikacji

praca it: etat dla HRK S.A. / Wrocław

Tagi: net SQL Sharepoint Programowanie utrzymanie aplikacji rozwój aplikacji helpdesk

Dla naszego klienta – globalnego, amerykańskiego producenta napędów i sterowań poszukujemy, kreatywnych i ambitnych specjalistów do obszaru rozwoju i utrzymania aplikacji dla użytkowników wewnętrznych.

Firma inwestuje w najnowsze technologie oraz rozwiązania, mające wesprzeć rozwój i specjalizacje wewnętrznych systemów informatycznych.

Aktualnie poszukujemy osoby zmotywowanej do rozwoju w obszarze wysoko zaawansowanych technologicznie projektach w zespole międzynarodowym.

Zadania:

rozwój i utrzymanie aplikacji Sharepoint,
modyfikacja, rozwój i optymalizacja kodu w środowisku .NET,
wsparcie techniczne użytkownika końcowego (helpdesk) w ramach organizacji,
możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji w następujących obszarach: integracja systemów, wdrożenia, narzędzia rozwoju oprogramowania, kierowanie projektami w oparciu o międzynarodowe standardy (np. ITIL).

Wymagania:

znajomość środowiska .NET, poparta praktycznym doświadczeniem (1-2 lata),
znajomość SQL (najlepiej MS SQL),
biegła znajomość języka angielskiego – konieczność stosowania na co dzień,
wykształcenie wyższe z obszaru administracji IT lub technologii informacyjnych,
umiejętności komunikacji i pracy w dynamicznym zespole.

Oferujemy:

możliwość implementacji własnych pomysłów i rozwiązań,
menadżerską lub ekspercką ścieżkę kariery,
możliwość rozwoju i wyspecjalizowania się w wybranym obszarze: rozwój oprogramowania, wdrożenia, helpdesk, administracja,
przyjazną atmosferę pracy,
wsparcie ze strony starszych specjalistów,
pracę w oparciu o najwyższe standardy i w środowisku nowych technologii,
umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system premiowy),
pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, prywatne ubezpieczenie na życie, karta Multisport, nauka języków obcych, dofinansowanie do wczasów, prywatny program emerytalny, dofinansowanie do posiłków, śniadania dla pracowników.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-05-04
Wyświetlona: 4402 razy