Przedstawiciel regionalny

zlecenia it dla AiNet Marketing Internetowy / Gdańsk

Tagi: handlowiec przedstawiciel

Firma AiNet poszukuje przedstawicieli regionalnych w całym kraju w celu poszerzenia własnej bazy klientów. W chwili obecnej poszukujemy dwóch przedstawicieli w obrębie województwa pomorskiego. Oczekujemy przede wszystkim pozyskiwania nowych klientów w dziedzinie:
- SEO – pozycjonowanie i optymalizacja serwisów internetowych
- kreacja wizerunku w internecie
- tworzenie serwisów internetowych
- tworzenie sklepów internetowych
- poligrafia

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży usług informatycznych lub reklamowych
  • Mile widziane jest doświadczenie w branży reklamowej
  • Swobody w kontakcie z klientem: zarówno podczas pierwszych rozmów, jak i profesjonalnych prezentacji oferty
  • Biegłości w komunikacji i negocjacji
  • Dynamizmu i nastawienia na cel
  • Rzetelności i sumienności w wykonywaniu obowiązków
  • Znajomość rynku internetowego
  • Determinacja w dążeniu do realizacji celów.
  • Umiejętności handlowych i negocjacyjnych
  • Nastawienia na osiągnięcie celu i dynamizmu w działaniu
  • Dobra organizacja czasu pracy,

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • Utrzymywanie dobrych, długotrwałych relacji z obecnymi Klientami
  • Prowadzenie negocjacji

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Telefon służbowy
  • Umowę o dzieło
  • Szkolenia branżowe
  • Dodatkowe profity
  • Swobodne godziny pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-07-15
Wyświetlona: 13990 razy