Programist PHP, IT Maanager

praca it: etat dla Ankh IT Solutions / Katowice

Tagi: Poszukiwany Programista PHP

Opis Stanowiska:
- miejsce pracy: Katowice
- mile widziani studenci kierunków zaocznych.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze.
- atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia.
- możliwość rozwoju zawodowego oraz kursów i szkoleń.
Wymagania

Wymagania:
- biegła znajomość PHP (także programowanie obiektowe), SQL, JavaScript, Ajax.
- znajomość systemów zarządzania relacyjnymi bazami danych (MySql, PostgreSql).
- znajomość języków tworzenia stron internetowych (html, xhtml, css, xml).
- dobra znajomość framework’a Zend PHP wraz z doświadczeniem programistycznym.
- mile widziana znajomość framework’a kohana php oraz biblioteki JavaScript jQuery.
- podstawowe umiejętności pracy w środowisku Linux.
- udokumentowane doświadczenie programistyczne.
- umiejętność pracy indywidualnej oraz zespołowej.
- umiejętność pracy pod wysoką presją czasu.
- relatywnie dobra znajomość języka angielskiego.
- komunikatywność oraz charyzma osobista.

Prosimy o dopisanie w dokumentach następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia
27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 z późn. zmianami.”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-07-19
Wyświetlona: 8313 razy