Programista-automatyk (Kierownik komórki)

praca it: etat dla Agencja Personalna PGB HR / Olsztyn

Tagi: Programista Automatyk PLC HMI Kierownik

Agencja Personalna PGB HR dla jednego ze swoich klientów – prężnie rozwijającej się firmy odpowiadającej na zapotrzebowanie rynku w usługi z zakresu automatyki, elektryki i robotyki – poszukuje osoby na stanowisko:

Programista-automatyk (kierownik komórki)

Opis stanowiska:

- projektowanie systemów automatyki i sterowania,
- programowanie sterowników PLC firmy SIEMENS, ALLEN BRADLEY i innych,
- programowanie paneli operatorskich HMI,
- tworzenie systemów wizualizacji i monitoringu HMI/SCADA opartych o pakiety WinCC, RSView32, InTouch i innych,
- uruchamianie systemów automatyki w przemyśle, uczestnictwo w rozruchach i odbiorach końcowych,
- modyfikacje, diagnostyka i serwis istniejących układów automatyki,
- szkolenie użytkowników końcowych (operatorów),
- kierowanie zespołem, nadzór i odpowiedzialność za obszary software-owe związane z realizowanymi projektami, szczególnie: jakość, rentowność i harmonogram prac,
- wsparcie merytoryczne i techniczne dla pracowników kierowanego zespołu,
- wsparcie merytoryczne i ścisła współpraca z działem technicznym (hardware-owym) dla osiągnięcia sukcesu w realizacji projektów.

Wymagania:
- znajomość języków programowania: Step 7 / TIA Portal / RSLogix / CodeSys,
- znajomość zagadnień związanych z elementami pneumatyki oraz hydrauliki – w zakresie podstawowym,
- wykształcenie wyższe kierunkowe: automatyka lub robotyka, wydział automatyki, robotyki, mechatroniki,
- co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- prawo jazdy kat. B,
- duża dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych,
- dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- motywujące i konkurencyjne wynagrodzenie – od 6 000 do 10 000 zł netto,
- niezbędne narzędzia i materiały do pracy,
- elastyczny czas pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-05-17
Wyświetlona: 5050 razy