Php developer

praca it: etat dla Recruitiva / Bełchatów

Tagi: php

Wynagrodzenie: 6-8 tyś – w zależności od umiejętności.
Wrocław
Nasz klient specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań na rynku oprogramowania w branży wydawniczej i edukacyjnej.

Obecnie poszukujemy doświadczonego programistę PHP, który będzie z nami tworzyć rozwiązania bazujące na wykorzystaniu tabletów i smartfonów jako nośnika treści edukacyjnych, w połączeniu z on-linowymi systemami sprawdzającymi wiedzę.

Zadania:

- Projektowanie, implementacja i integracja rozwiązań webowych i mobilnych.
- Tworzenie i zarządzanie dokumentacją projektową.
- Stawiamy na wysoką jakość aplikacji używając narzędzi wspomagających proces wytwarzania oprogramowania.

Wymagania:

- Dobra praktyczna znajomość programowania PHP
- Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym skuteczne korzystanie z dokumentacji technicznej i komunikację

Mile widziana znajomość:

- Symfony 2.x, phpUnit, phing, Capistrano
- CSS (Bootstrap, Less)
- Grunt / Gulp / Jasmine
- System kontroli wersji GIT
- Metodyki Agile/SCRUM

Zapewniamy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o preferowaną formę zatrudnienia
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji pracowników (konferencje, szkolenia, lekcje angielskiego, vmMeetupy)
- Elastyczne godziny i swobodną atmosferę pracy
- Otwartość na nowe idee i pomysły naszych pracowników
- Karta multisport i prywatna opieka medyczna
- Wyjścia integracyjne.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-05-17
Wyświetlona: 4109 razy