Web Dveloper

praca it: etat dla Recruitiva / Bełchatów

Tagi: javascript

Dynamicznie rozwijająca się firma, działająca we Wrocławiu od 2008 roku. Zajmuje się wdrażaniem portali społecznościowych dla klientów z całego świata. Rozwija także intranety, systemy e-learningowe oraz platformy social e-commerce, wykorzystując przy tym nowatorskie rozwiązania i funkcjonalności.

Ceni się kreatywność oraz inicjatywę. Gwarancja rozwoju w kierunkach na których ci zależy.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

5000-8000 zł

Zakres obowiązków

Cięcie i kodowanie projektów graficznych, realizacja drobnych funkcjonalności i poprawek w kodzie Javascript, Meteor lub node.js. Nie wymagane, jednak możliwe tworzenie nowych funkcjonalności w kodzie.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

umiejętności kodowania xHTML i CSS
podstawowej znajomości programowania w PHP
podstawowej znajomości Javascript/jQuery

kreatywności i głowy otwartej na pomysły i ciekawe rozwiązania dbałości o szczegóły i przekonanie, że jakość ma znaczenie

znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
znajomości GIT

Dodatkowymi atutami będą:

dobra znajomość jQuery
dobra znajomość PHP

dobra znajomość HTML5
dobra znajomość CSS3

Oferujemy:

przyjazną atmosferę pracy elastyczne godziny pracy

realizację projektów w metodologii Agile

możliwość poszerzania doświadczenia przy najnowszych technologiach ciekawe projekty dla firm z całego świata

możliwość wyjazdów zagranicznych do UE oraz USA.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-05-17
Wyświetlona: 4130 razy