Programista systemów wbudowanych

praca it: etat dla RECRUIT / Wrocław

Tagi: it software

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy Programisty Systemów Wbudowanych ze znajomością programowania w języku C do pracy w dziale R&D.

Obowiązki:

-Projektowanie oprogramowania do systemów wbudowanych (sterowników)
-Prowadzenie procesu rozwoju i wdrażania oprogramowania na systemy wbudowane
-Sporządzanie dokumentacji
-Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie realizacji projektu

Oczekujemy:

-Wyższe wykształcenie z dziedziny IT / telekomunikacji / elektroniki lub pokrewnych
-Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w rozwoju oprogramowania
-Bardzo dobra znajomość języka C
-Znajomości narzędzi do wersjonowania kodu i zarządzania zmianami
-Min. komunikatywna znajomość j. angielskiego
-Mile widziana wiedza z zakresu elektroniki
-Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na systemy wbudowane będzie atutem

Oferujemy:

-Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
-Stabilne zatrudnienie
-Możliwość rozwoju zawodowego
-Pakiet szkoleń specjalistycznych i językowych
-Pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-05-17
Wyświetlona: 3799 razy