Młodszy Administrator Systemów Linux

praca it: etat dla AttHost / Płock

Tagi: WordPress PHP MySQL

Dynamicznie rozwijająca się firma z Mazowsza, z ustabilizowaną pozycją na rynku usług internetowych, poszukuje pracownika na stanowisko Młodszego Administratora Serwerów Linux.
Miejsce pracy: Płock
Wymiar czasu pracy: do ustalenia

Zakres obowiązków:
Administrowanie serwerami Linux
Wdrażanie i testowanie nowych rozwiązań informatycznych
Diagnostyka oraz usuwanie bieżących awarii
Wsparcie dla zespołu konsultantów oraz klientów

Wymagania:
Praktyczne podstawy administracji serwerami Linux z naciskiem na Ubuntu Server / Debian
Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym swobodne posługiwanie się dokumentacją techniczną.
Mile widziana umiejętność programowania w jednym z języków skryptowych – bash, python, php oraz znajomość systemu WordPress.

Oferujemy:
Interesującą pracę na intensywnie rozwijającym się rynku
Pracę w młodym i dynamicznym zespole
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
Elastyczny czas pracy (możliwość pogodzenia pracy z nauką)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-05-17
Wyświetlona: 4063 razy