Tester Aplikacji Mobilnych

praca it: etat dla RECRUIT / Warszawa

Tagi: it software

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Testera Aplikacji Mobilnych.

Firma jest wiodącym developerem aplikacji mobilnych w Polsce, tworzy aplikacje biznesowe i marketingowe oraz oferuje kompleksowe usługi w zakresie testów, zarządzania aplikacjami w marketach i realizacji kampanii mobilnych. W swoim portfolio ma wiele projektów zrealizowanych na zlecenie największych wydawców, marketerów, operatorów komórkowych, producentów telefonów oraz domów mediowych i agencji reklamowych.

Obowiązki:

-Przeprowadzanie testów aplikacji i gier na urządzeniach mobilnych
-Wykonywanie testów Funkcjonalnych, GUI oraz Użyteczności
-Współpraca z działem programistów i Project Managerem
-Przygotowywanie scenariuszy testowych oraz ich wykonywanie
-Sporządzanie i monitorowanie harmonogramów testów
-Monitorowanie i obsługa błędów aplikacji
-Zgłaszanie, analiza oraz wykonywanie testów regresyjnych
-Analiza wyników i raportowanie rezultatów testów

Oczekujemy:

-Doświadczenie w testowaniu aplikacji na urządzenia mobilne
-Znajomość metodyk testowania oprogramowania zgodnie ze standardami ISTQB
-Znajomość narzędzi do zarządzania procesem testowym (np. JIRA, Redmine)
-Doświadczenie w przygotowywaniu scenariuszy testowych oraz raportowaniu wyników testów
-Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – zwłaszcza Excel
-Komunikatywna znajomość j. angielskiego
-Zdolności analityczne, kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
-Wysokie zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:
-Certyfikat ISTQB
-Znajomość narzędzi do automatyzacji testów

Oferujemy:

-Prowadzenie innowacyjnych projektów dla uznanych firm polskich i zagranicznych
-Prywatną opiekę medyczną
-Dofinansowanie karty Multisport
-Nieformalną i przyjazną atmosferę pracy
-Możliwość rozwoju

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-05-19
Wyświetlona: 3922 razy