Programista Android

praca it: etat dla RECRUIT / Warszawa

Tagi: it software

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Programista Android.
Firma jest wiodącym developerem aplikacji mobilnych w Polsce, tworzy aplikacje biznesowe i marketingowe oraz oferuje kompleksowe usługi w zakresie testów, zarządzania aplikacjami w marketach i realizacji kampanii mobilnych. W swoim portfolio ma wiele projektów zrealizowanych na zlecenie największych wydawców, marketerów, operatorów komórkowych, producentów telefonów oraz domów mediowych i agencji reklamowych.

Obowiązki
Programowanie aplikacji na urządzenia mobilne – platforma Android
Projektowanie aplikacji zgodnie z wytycznymi projektowymi i projektem graficznym
Tworzenie dokumentacji projektowej i po-projektowej
Oczekujemy
Znajomość platformy Android
Bardzo dobra znajomość Java, C
Bardzo dobra umiejętność programowania obiektowego
Znajomość wzorców projektowych
Znajomość branży urządzeń mobilnych
XML, JSON
Znajomość Git lub innego systemu wersjonowania
Oferujemy
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
Dofinansowanie Karty Multisport
Prywatna opieka medyczna
Prowadzenie innowacyjnych projektów dla uznanych firm polskich i zagranicznych
Nieformalną i przyjazną atmosferę pracy
Możliwość rozwoju

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-05-19
Wyświetlona: 4014 razy