IT Security Specialist [Oświęcim]

praca it: etat dla Sales For / Kraków

Tagi: siem dlp

IT Security Specialist
Nr ref: SOC/60/2016
Miejsce pracy: Oświęcim

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.

Dla swojego Klienta – jednego z największych producentów surowców chemicznych w Polsce, lidera w dziedzinie innowacji oraz wykorzystywania przyjaznych dla środowiska technologii, poszukujemy pracownika na stanowisko: IT Security Specialist.

Obowiązki:
– Holistyczna ochrona informacji,
– Monitorowanie systemów IT i przeprowadzanie audytów wewnętrznych,
– Zarządzanie projektami z zakresu bezpieczeństwa,
– Współpraca z zewnętrznymi dostawcami systemów bezpieczeństwa.

Oczekiwania:
– Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze administracji i bezpieczeństwa systemów IT,
– Praktyczna znajomość bezpieczeństwa sieci teleinformatycznych oraz narzędzi specjalistycznych dotyczących bezpieczeństwa informatycznego (m.in. SIEM, DLP),
– Znajomość zasad działania złośliwego oprogramowania oraz metod jego wykrywania,
– Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
– Umiejętność pracy w zespole,
– Wysokorozwinięte zdolności komunikacyjne,
– Zaangażowanie oraz proaktywne podejście do powierzanych zadań.

Oferujemy:
– Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,
– Ciekawą pracę w firmie z branży technologiczno-produkcyjnej,
– Aktywny udział w tworzeniu systemu bezpieczeństwa teleinformatycznego firmy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-05-23
Wyświetlona: 4046 razy