Scrum Master

praca it: etat dla Unity-t Sp. z o.o. / Kraków

Tagi: Scrum Master scrum agile

Firma UNITY-T Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2002 roku. Nasz zespół to ponad 70 specjalistów. Od początku, głównym celem naszego funkcjonowania jest usprawnienie pracy biznesowej Klientów poprzez wsparcie zaawansowanymi technologiami informatycznymi. Kontrahentom oferujemy kompleksowe wsparcie na zasadzie outsourcingu IT. Duże doświadczenie w prowadzeniu skomplikowanych projektów pozwala nam sprawnie nadzorować wdrożenia, organizować nową strukturę informatyczną, jak również dopasować środowiska technologiczne do wymagań Klienta, a zasada tworzenia kompleksowych rozwiązań przez zespoły gwarantuje poczucie „własności aplikacji”. Tworzymy oprogramowanie w autonomicznych zespołach scrum-owych często z wykorzystaniem DevOps, który daj dodatkowe możliwości rozwoju. Obecnie w odpowiedzi na dynamiczny rozwój rozbudowujemy nasz oddział w Krakowie, powiększamy pracujące zespoły oraz tworzymy nowe.

Zostań naszym pełnoetatowym pracownikiem zespołu w Krakowie jako:

Miejsce pracy: Kraków
nr referencyjny: KR/S/1

Opis stanowiska:
Praca będzie obejmowała kreowanie samoorganizacji i pracy zespołowej ze wsparciem komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Projekty realizowane w tym zespole będą wykorzystywały technologię aplikacji internetowych i mobilnych.

Zakres obowiązków:
- Odpowiedzialność za przestrzeganie i sprawny przebieg procesów metodyki
- Nadzorowanie i raportowanie postępów zespołu
- Komunikacja z Właścicielem Produktu, użytkownikami i innymi zespołami
- Usuwanie przeszkód występujących w codziennej pracy zespołu
- Praca nad doskonaleniem procesu tworzenia oprogramowania i rozwoju zespołu przy pomocy wiedzy na temat metodyki Agile
- Coaching członków zespołu

Wymagania:
- Znajomość zwinnych metodologii zarządzania projektami (Agile, Scrum i Kanban oraz Lean)
- Praktyczna znajomość procesów tworzenia i testowania oprogramowania
- Umiejętność komunikacji z zespołem programistów i otoczeniem biznesowym
- Charyzma oraz wysoka motywacja w wykonywaniu codziennych obowiązków
- Doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z wytwarzaniem oprogramowania

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych
- Udział w realizacji dużych projektów informatycznych
- Komfortowe warunki i przyjazną atmosferę pracy
- Kartę Multisport

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-05-23
Wyświetlona: 4207 razy