Asystent ds. wsparcia technicznego z językiem niemieckim

praca it: etat dla Cyclad Sp. z o.o. / Katowice

Tagi: wsparcie techniczne asystent niemiecki

Asystent ds. wsparcia technicznego z językiem niemieckim Katowice

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!

Obecnie dla naszego Klienta będącego jednym z największych na świecie dostawców usług z zakresu konsultingu, technologii informatycznych i outsourcingu, poszukujemy osób zainteresowanych stanowiskiem
Asystenta ds. wsparcia technicznego z językiem niemieckim.

Opis stanowiska:
Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za kontakt z klientami zagranicznymi, rejestrowanie oraz klasyfikowanie nadchodzących zgłoszeń oraz analizowanie problemów związanych z codzienną obsługą komputera wraz z odpowiednim określeniem ich priorytetu.

Wymagania:
• Biegła znajomość języka niemieckiego,
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
• Umiejętność pracy w grupie,
• Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
• Znajomość systemu operacyjnego Windows oraz pakietu MS Office,
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

Oferujemy:
• Motywujący system wynagrodzeń,
• Umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym),
• Bogaty program szkoleniowy,
• Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, bilety do kina/teatru),
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży,
• Ciągłe doskonalenie umiejętności językowych.

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych administratorem danych jest Cyclad Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są dla potrzeb rekrutacji, a wgląd do nich mogą mieć potencjalni pracodawcy oraz spółki z grupy Cyclad spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Każdy kandydat ma dostęp do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-05-24
Wyświetlona: 3934 razy