Programista Java (JL/WAWA/MZ)

praca it: etat dla Power Media / Wrocław

Tagi: Java JEE Warszawa

Dla naszego Klienta z Warszawy – jednego z wiodących towarzystw ubezpieczeniowych – poszukujemy specjalisty na stanowisko Programisty Java/JEE.

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:
• Budowanie, rozwijanie i wdrażanie systemów informatycznych
• Tworzenie i prowadzenie dokumentacji programistycznej
• Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji projektowej
• Współpraca z zespołem analitycznym i zespołem kontroli jakości oprogramowania
• Branie udziału w wewnętrznych projektach w firmie

WYMAGANIA:
• Wykształcenie wyższe, pożądane wyższe techniczne (informatyka)
• Doświadczenie w projektach wykorzystujących Javę/J2EE
• Bardzo dobra znajomość Javy SE
• Bardzo dobra znajomość, HTML, JSP
• Dobra znajomość relacyjnej bazy danych, dobra znajomość SQL
• Co najmniej podstawowa znajomość wzorców projektowych
• Dobra znajomość frameworków Javowych (Spring, Hibernate, Angular)
• Dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie
• Umiejętność pracy w zespole
• Komunikatywność
• Umiejętność pracy pod presją czasu

FIRMA OFERUJE:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
• szereg benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie medyczne, karnet sportowy, dodatkowe produkty ubezpieczeniowe)
• Możliwości rozwoju wewnątrz firmy przy zaawansowanych technologicznie projektach

Jednocześnie, działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że
• Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Power Media S.A. z siedzibą przy ul. Grabiszyńskiej 241 B, we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-234),
• Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji
• Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-05-25
Wyświetlona: 3927 razy