Intermediate Java Developer

praca it: etat dla Agencja Personalna PGB HR / Poznań

Tagi: Java JavaScript Grails SQL UNIX

Agencja Personalna PGB HR dla swojego Klienta – firmy z branży IT pracującej dla podmiotów z UK – poszukuje osoby na stanowisko:

z Poznania lub okolic

Opis stanowiska:
- praca przy projekcie związanym z protformą e-business,
- wykorzystywanie technologii Grails, Spring i Hibernate,
- projektowanie, implementacja, dokumentacja, testowanie oraz rozmieszczenie nowych rozwiązań,
- integrowanie nowych pomysłów i wdrażanie ich do istniejących aplikacji,
- dostarczanie gotowego środowiska do systemu,
- wprowadzanie zmian w istniejących kodach.

Wymagania:
- dobra znajomość Java lub Grails (minimum 2-letnie doświadczenie),
- dobra znajomość SQL,
- bardzo dobra znajomość HTML, CSS, JavaScript i AJAX,
- znajomość skalowalnych aplikacji webowych,
- płynne poruszanie się w środowisku UNIX,
- gotowość do nauki nowych technologii.

Mile widziane:
- doświadczenie w Spring, Hibernate.
- znajomość MongoDB,
- znajomość rozwiązań płatności on-line.

Oferujemy:
- pracę po części zdalną (spotkania w biurze tylko 2 razy w tygodniu – we wtorki i czwartki),
-współpracę na zasadzie B2B,
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (do 450 PLN/dzień),
- pracę dla zagranicznego klienta.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-05-30
Wyświetlona: 4158 razy