Inżynier Produktu

praca it: etat dla RECRUIT / Bielsko Biała

Tagi: Inżynier Produktu

Naszym Klientem jest producent wysokiej jakości urządzeń pomiarowych, który w związku z rozwojem działalności poszukuje doświadczonego kandydata do pracy na stanowisku Inżyniera Produktu.

Obowiązki:

-Praca w zespole inżynierów produktu
-Wsparcie klientów w trybie helpdesk oraz w terenie (obszar całej Polski) wspólnie z Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży
-Wsparcie dla Działu Handlowego oraz klientów w zakresie doradztwa technicznego
-Opracowywanie możliwych udoskonaleń w celu zaspokojenia potrzeb rynku
-Doradztwo techniczne przy projektach dotyczących systemów zdalnego odczytu
-Walidacja oprogramowania oraz urządzeń systemowych firmy
-Konfiguracja serwerów i usług na potrzeby oprogramowania firmy
-Opracowanie i walidacja dokumentacji technicznej
-Weryfikacja systemu oraz urządzeń elektronicznych (elementów systemu stacjonarnego odczytu)

Oczekujemy:

-Doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
-Wykształcenie wyższe lub średnie o profilu: informatyka, telekomunikacja, elektronika
-Znajomość od strony administracyjnej systemów operacyjnych rodziny Windows
-Znajomość relacyjnych baz danych oraz umiejętność budowy zapytań SQL
-Znajomość protokołów TCP/IP
-Znajomość pakietu MS Office
-Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
-Prawo jazdy kat.B
-Samodyscyplina, odpowiedzialność i komunikatywność
-Umiejętność współpracy z klientem, słuchania i selekcji informacji
-Umiejętność pracy w zespole, pod presją czasu, jednoczesnego koordynowania wielu zadań
-Otwartość i motywacja do poszerzania własnych kompetencji

Oferujemy:

-Ciekawą pracę w firmie o silnej pozycji na rynku, w dynamicznym zespole
-Udział w ciekawych projektach
-Zatrudnienie na pełny etat
-Narzędzia potrzebne do pracy
-Profesjonalny system szkoleń przygotowujący do pracy na oferowanym stanowisku

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-05-30
Wyświetlona: 4429 razy