Programista Unity 3D

praca it: etat dla MindChili / Wrocław

Tagi: Unity 3D unity3d

MindChili to istniejąca od 2005 r. agencja interaktywna z Wrocławia.
Współpracujemy od lat ze znanymi firmami, takimi jak Eurobank, Deutsche Bank PBC, Maspex Wadowice (marka Kubuś), Amica czy Telefonia Dialog.

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
PROGRAMISTA UNITY 3D

Miejsce pracy: biuro firmy we Wrocławiu, w pełnym wymiarze etatu.

Oferujemy:
-pracę w stabilnej agencji
-wsparcie firmy w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych
-nowoczesne stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
-analiza wymagań projektowych
-projektowanie i wdrażanie aplikacji i gier internetowych
-rozwój i implementacja nowych rozwiązań

Wymagania:

-znajomość środowiska Unity 3D, programowania obiektowego, umiejętność projektowania architektury aplikacji internetowych
-doświadczenie w realizacji gier
-znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji internetowych
-znajomość zagadnień związanych z procesem testowania aplikacji
-umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej, znajomość UML
-terminowość, umiejętność pracy pod kontrolą harmonogramów

Dodatkowym atutem będą:

-znajomość zagadnień związanych z webservices i wymianą danych między aplikacjami zrealizowanymi w różnych technologiach
-podstawy modelowania 3D
-znajomość Flash (AS3), Papervision 3D

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-08-02
Wyświetlona: 5996 razy