Programista iOS

praca it: etat dla RECRUIT / Warszawa

Tagi: Programista iOS

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Programista iOS.
Firma jest wiodącym developerem aplikacji mobilnych w Polsce, tworzy aplikacje biznesowe i marketingowe oraz oferuje kompleksowe usługi w zakresie testów, zarządzania aplikacjami w marketach i realizacji kampanii mobilnych. W swoim portfolio ma wiele projektów zrealizowanych na zlecenie największych wydawców, marketerów, operatorów komórkowych, producentów telefonów oraz domów mediowych i agencji reklamowych.

Obowiązki:

-Programowanie aplikacji na urządzenia mobilne – platforma iOS
-Projektowanie aplikacji zgodnie z wytycznymi projektowymi i projektem graficznym
-Tworzenie dokumentacji projektowej i po-projektowej

Oczekujemy:

-Znajomość platformy iOS
-Bardzo dobra znajomość Objective – C, XCode
-Bardzo dobra umiejętność programowania obiektowego
-Znajomość systemu wersjonowania Git
-Znajomość wzorców projektowych
-Znajomość branży urządzeń mobilnych

Oferujemy:

-Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
-Dofinansowanie Karty Multisport
-Prywatna opieka medyczna
-Prowadzenie innowacyjnych projektów dla uznanych firm polskich i zagranicznych
-Nieformalną i przyjazną atmosferę pracy
-Możliwość rozwoju

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-05-30
Wyświetlona: 4095 razy