Programista - senior webdeveloper

praca it: etat dla MindChili / Wrocław

Tagi: webdeveloper

MindChili to istniejąca od 2005 r. agencja interaktywna z Wrocławia. Współpracujemy od lat ze znanymi firmami, takimi jak Eurobank, Deutsche Bank PBC, Maspex Wadowice (marka Kubuś), Amica czy Telefonia Dialog.

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
PROGRAMISTASENIOR WEBDEVELOPER

Miejsce pracy: biuro firmy we Wrocławiu, w pełnym wymiarze etatu.

Oferujemy:

-pracę w stabilnej agencji
-wsparcie firmy w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych
-nowoczesne stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

-analiza wymagań projektowych
-projektowanie i wdrażanie aplikacji internetowych
-rozwój i implementacja nowych rozwiązań

Wymagania:

-przynajmniej 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
-znajomość PHP5, programowania obiektowego, umiejętność projektowania architektury aplikacji internetowych
-znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji internetowych
-znajomość zagadnień związanych z procesem testowania aplikacji
-znajomość XHTML, Ajax, XML, CSS, JavaScript, standardów W3C, praca z Photoshopem w zakresie tworzenia szablonów HTML
-umiejętność projektowania relacyjnych baz danych, znajomość SQL (MySQL, PostgreSQL)
-znajomość Zend Framework
-umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej, znajomość UML
-znajomość systemu kontroli wersji SVN
-umiejętność wykorzystania komponentów/bibliotek zewnętrznych (m.in. Smarty, JQuery, Google Maps API, AMF)
-umiejętność pracy zespołowej
-doświadczenie w pracy przy dużych projektach

Dodatkowym atutem będą:

-znajomość konfiguracji środowiska Unix/Linux
-znajomość zagadnień związanych z łączeniem technologii Flash i HTML
-certyfikaty potwierdzające posiadane umiejętności

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-08-02
Wyświetlona: 4726 razy