Młodszy Administrator

praca it: etat dla Cyclad / Warszawa

Tagi: LAN/WAN Cisco

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!

Aktualnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy dostarczającej rozwiązania ITC, poszukujemy osób na stanowisko Młodszego Administratora w Warszawie

Opis stanowiska:
• Projektowanie (LLD), konfigurowanie, audytowanie oraz dokumentowanie systemów telekomunikacyjnych
• Świadczenie usług serwisowych (SLA)
• Diagnozowanie problemów technicznych

Wymagania:
• 1 rok doświadczenia w obsłudze rozwiązań LAN/WAN Cisco
• Znajomość innych rozwiązań np. F5, Checkpoint, inne będą dodatkowym atutem
• Certyfikat Cisco Certified Network Associate (CCNA) ze ścieżki Routing & Switching
• Dobra znajomość protokołów routingu dynamicznego
• Dobra znajomość podstawowych mechanizmów warstwy łącza danych
• Znajomość standardów popularnych protokołów/usług sieciowych, m. in.: HTTP/HTTPS, DNS, SMTP, SIP, FTP, SNMP
• Znajomość standardów protokołów TCP/UDP
• Znajomość urządzeń firewall oraz IPS firmy Cisco na poziomie średniozaawansowanym
• Umiejętności redagowania dokumentów technicznych w języku polskim
• Samodzielność i zaradności przy rozwiązywaniu problemów technicznych oraz dużej otwartości na nowe technologie
• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
• Umiejętność czytania dokumentacji i korzystania z narzędzi
• Znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Praca w zespole międzynarodowym
• Praca w Warszawie połączona ze sporadycznymi wyjazdami służbowymi
• Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, Karta Multisport)

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych administratorem danych jest Cyclad Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są dla potrzeb rekrutacji, a wgląd do nich mogą mieć potencjalni pracodawcy oraz spółki z grupy Cyclad spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Każdy kandydat ma dostęp do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-06-02
Wyświetlona: 4280 razy