Analityk biznesowy

praca it: etat dla People Sp. z o.o. dla Citi Handlowy / Łódź

Tagi: projekty bankowe bankowość internetowa IT informatyka analiza

Dla Naszego Klienta Banku Citi Handlowy, jednej z największych instytucji finansowych w Polsce, łączącej doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym sposobem prowadzenia finansów. Oferującej szeroką gamę innowacyjnych produktów i usług bankowości korporacyjnej, inwestycyjnej i detalicznej. Stanowiącej integralną część globalnej sieci Citi – wiodącej instytucji finansowej na świecie. Poszukujemy osób na stanowisko:

Analityk Biznesowy
Nr ref.: AB/08/KT

W związku z dynamicznym rozwojem Banku planowane jest otwarcie Centrum R&D w Łodzi. R&D będzie jednostką badawczo rozwojową pracującą nad rozwiązaniami dla Polski i innych krajów regionu w globalnej organizacji. Celem pracy nowego zespołu jest rozwój nowych produktów, w tym bankowości internetowej.

Kluczowe zadania:
• Budowanie oprogramowania i aplikacji bankowych w oparciu o Framework C#/ASP.NET na platformie SQL2008
• Udział w projektach rozwojowych, w tym bankowości elektronicznej
• Współpraca z analitykami biznesowymi i kierownikami projektów nad wdrażaniem nowych produktów
• Budowanie i implementacja nowych rozwiązań
• Zapewnienia dostępności i ciągłości wdrażanych systemów

Wymagania:
• Trzyletnie doświadczenie w wykonywaniu analiz biznesowych w projektach rozwojowych systemów bankowych
• Znajomość funkcjonowania produktów i procesów bankowych, w szczególności w obszarach bankowości elektronicznej, procesowania płatności, lub zarządzania gotówką
• Praktyczna wiedza i umiejętność korzystania z różnych technik przygotowywania specyfikacji w budowaniu oprogramowania
• Wykształcenie wyższe, preferowane IT lub ekonomiczne
• Silne umiejętności analityczne
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Bardzo dobra umiejętność pracy zespołowej, opartej na partnerstwie i poczuciu odpowiedzialności, ukierunkowana na osiąganie zamierzonych i zaplanowanych efektów

Pracodawca oferuje:
• Szansę rozwoju zawodowego wspieraną przez stabilną organizację o ugruntowanej pozycji na rynku
• Pakiet szkoleń dostosowany do indywidualnych potrzeb
• Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
• Szerokie świadczenia socjalne

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-08-06
Wyświetlona: 7800 razy