Programista ASP.NET

praca it: etat dla Multizone IT / Polska

Tagi: Programista Developer ASP NET C#

Prowadzimy projekty w Polsce i za granicą. Pracujemy w metodyce SCRUM/Agile przy wystandaryzowanym procesie wytwarzania oprogramowania. Jesteśmy gotowi współpracować na zasadach zdalnych.

Jeśli chcesz pracować w nowoczesnej organizacji, przy nieszablonowych projektach i mieć wpływ na kierunek rozwoju firmy, dołącz do nas.

Wymagania wobec kandydata:
• Kreatywność oraz dokładność,
• Wykształcenie informatyczne lub pokrewne (mile widziane osoby rozpoczynające karierę zawodową),
• Dobra znajomość języka C#,
• Doświadczenie w tworzeniu serwisów internetowych ASP.NET,
Obowiązki:
• Development oraz wsparcie programistyczne i serwisowe przygotowanych systemów IT napisanych w technologii ASP.NET.
• Tworzenie aplikacji webowych opartych o technologie Microsoft
• Rozbudowa kolejnych funkcjonalności
• Poprawa ewentualnych błędów/bugów w systemach.
Firma oferuje:
• Dostęp do nowoczesnych technologii,
• Ciekawe i nieszablonowe projekty,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Elastyczny model współpracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-06-08
Wyświetlona: 4773 razy