Programista Java (J/WAWA/MZ)

praca it: etat dla Power Media / Warszawa

Tagi: Java JEE Warszawa

Dla naszego Klienta, dostawcy usług rozwoju dla bankowości korporacyjnej poszukujemy obecnie

Programisty JAVA

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

• Analiza wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych w ramach projektów realizowanych przez firmę
• Udział w fazie projektowej cyklu rozwoju oprogramowania
• zarządzanie tworzeniem i tworzenie oprogramowania realizującego wymagania funkcjonalne (ze szczególnym naciskiem na warstwę prezentacyjną systemu)
• przygotowywanie specyfikacji testów oraz przypadków testowych
• wsparcie w uruchamianiu oprogramowania
• przygotowanie oraz prowadzenie testów jednostkowych oprogramowania
• rozwijanie portfolio i tworzenie nowych projektów

Wymagania:

• ugruntowane doświadczenie w rozwoju oprogramowania
• doświadczenie z Quality Driven Development
• zrozumienie procesów CI
• bardzo dobra znajomość JavaEE jak i J2EE oraz narzędzi: Maven, Jenkins, Subversion, GIT i Nexus; doświadczenie z JSF 2.0 będzie dużym plusem
• doświadczenie związane z systemami data management oraz językiem SQL
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Oferujemy:

• współpracę i zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
• podwyższone koszty uzyskania przychodu
• premie roczne zależne od zrealizowanych celów (1-krotność wynagrodzenia miesięcznego)
• długofalowa współpraca
• dwie ścieżki rozwoju: developerska (specjalista) lub lidera
• rozwój zawodowy poprzez realizację projektów dla klientów międzynarodowych
• elastyczne godziny pracy
• prywatną opiekę medyczną
• karnet sportowy
• owoce w biurze

Jednocześnie, działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że
• Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Power Media S.A. z siedzibą przy ul. Grabiszyńskiej 241 B, we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-234),
• Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji
• Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-06-09
Wyświetlona: 4053 razy