Programista PHP

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: PHP MySQL SQL LINUX BASH

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się wytwarzaniem oprogramowania dla branży medycznej, poszukujemy osób zainteresowanych wyżej wymienionym stanowiskiem.

Opis stanowiska:
• Budowa i rozwój oprogramowania dla branży medycznej
• Tworzenie prototypów funkcjonalnych i architektonicznych oprogramowania
• Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji projektowej
• Praca w zespole projektowym

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka PHP ze szczególnym naciskiem na programowanie obiektowe
• Znajomość JavaScript
• Bardzo dobra znajomość baz danych MySQL oraz języka zapytań SQL
• Dobra znajomość środowiska LINUX na poziomie użytkownika
• Podstawowa znajomość języka skryptowego BASH

Oferujemy:
• Stabilną i pełną wyzwań pracę
• Pracę w młodym, dynamicznym zespole
• Możliwość rozwoju zawodowego, tworzenie funkcjonalności od zera
• Pakiet socjalny (karta medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do kart sportowych, bony świąteczne)
• Pracę na umowę o pracę lub B2B w siedzibie firmy w Katowicach
• Możliwa jest częściowa praca zdalna (po okresie próbnym)
• Elastyczne godziny pracy
• Pracę w nowoczesnym biurze

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych administratorem danych jest Cyclad Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są dla potrzeb rekrutacji, a wgląd do nich mogą mieć potencjalni pracodawcy oraz spółki z grupy Cyclad spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Każdy kandydat ma dostęp do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected], z numerem referencyjnym: CC16/ADMIN/KATOWICE/OLX/392

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-06-09
Wyświetlona: 4093 razy