Technical Account Manager

praca it: etat dla cyclad / Warszawa

Tagi: Technical Account Manager

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Zadania:
• Konfigurowanie, uruchamianie i monitorowanie kampanii reklamowych typu Real Time Bidding
• Reagowanie na wszelkie kwestie techniczne związane z emisją kampanii oraz analiza ich efektywności
• Bezpośrednia współpraca z Account Managerem odpowiedzialnym za współpracę z Klientami
• Kontakt z Klientami w zakresie technicznej poprawności integracji systemu emisji kampanii reklamowych
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki ścisłe lub techniczne)
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Podstawowa znajomość HTML/ Javascript / XML
• Mile widziane doświadczenie w branży internetowej
• Umiejętność pracy z danymi i ich analizy
• Umiejętność zadawania trafnych pytań i wyciągania wniosków oraz chęć uczenia się nowych rzeczy
• Konsekwencja, terminowość i dokładność w wykonywaniu zadań oraz efektywna organizacja pracy własnej
Oferujemy:
• Pracę w organizacji uczącej się, dążącej do pozycji lidera w Europie i na Świecie
• Nieformalną atmosferę pracy z jasno określonymi zadaniami, w zorganizowanym zespole profesjonalistów
• Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w dziedzinie RTB – najszybciej rozwijającej się kategorii reklamy internetowej
• Udział w unikalnym, międzynarodowym projekcie
• Możliwość rozwoju zarówno w sferze technicznej, jak i biznesowej

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-06-10
Wyświetlona: 4308 razy