Programista Front-End Developer

praca it: etat dla P4U Sp. z o.o. / Rzeszów

Tagi: Programista Front-End Developer HTML5 CSS3 JavaScript

ONEdot – Software House, obecna jest na rynku od ponad 12 lat. Realizujemy ciekawe i wymagające projekty dla klientów krajowych i zagranicznych, dzięki czemu stale udoskonalamy ofertę, wdrażamy nowe rozwiązania i budujemy potencjał naszej kadry. Ponad 10 pracowników wspiera swoją pracą takie główne działy jak programiści i web developerzy, Social Media… Młody i ambitny zespół daje gwarancję swobodnej i twórczej atmosfery.

Opis stanowiska:

Jest to samodzielne stanowisko, w ramach którego do zadań będzie należało m.in. tworzenie warstwy front-end stron i aplikacji tworzonych w firmie.

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku poparte zrealizowanymi projektami
- bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery, Bootstrap
- praca z repozytorium GIT lub SVN
- umiejętność wdrażania stron na WordPressie, lub chęć zgłębiania tematu – WAŻNE
- zainteresowanie nowinkami z tematyki programowania

Bardzo mile widziane:

- znajomość SVG, CSS Animations etc
- doświadczenie w budowie serwisów SPA
- znajomość framworków JS: AngularJS, ReactJS, Backbone.js, Ember etc – przynajmniej jeden w wymienionych

Oferujemy:

- Stałą pracę w oddziale firmy w Rzeszowie
- Pacę przy ciekawych projektach
- Możliwość rozwoju
- Swobodną atmosferę w młodym ambitnym zespole
- Atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-06-13
Wyświetlona: 4642 razy