PHP Developer

praca it: etat dla RECRUIT / Wrocław

Tagi: PHP Developer

Naszym Klientem jest agencja interaktywna, która poszukuje do swojego zespołu dwóch Programistów PHP.

Obowiązki:

-Udział w tworzeniu kompleksowych rozwiązań dla klientów
-Projektowanie zaawansowanych systemów webowych
-Rozbudowa istniejących aplikacji internetowych (CMS, E-commerce)
-Wdrażanie tworzonych systemów

Oczekujemy:

-Min. 2 lata doświadczenia w programowaniu w PHP
-Bardzo dobra znajomość PHP oraz wzorców projektowych
-Dobra znajomość któregoś z popularnych frameworków (Symfony, Laravel, CodeIgniter, Yii, Zend, CakePHP, Phalcon etc.)
-Dobra znajomość JavaScript (w tym technologii AJAX, jQuery)
-Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem i optymalizacją wydajności aplikacji webowych
-Umiejętność tworzenia kodu HTML i CSS zgodnego ze standardami
-Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych (m.in. MySQL)
-Znajomość SVN/GitHub
-Wykształcenie co najmniej średnie
-Znajomość języka angielskiego
-Mile widziana znajomość środowiska uniksowego

Oferujemy:

-Zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę B2B
-Praca na miejscu we wrocławskim biurze, od czasu do czasu praca zdalna
-Praca w przyjaznej atmosferze w młodym zespole
-Możliwość rozwoju zawodowego
-Udział w ciekawych projektach i możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-06-14
Wyświetlona: 3905 razy