Inżynier ds. Certyfikacji

praca it: etat dla RECRUIT / Wrocław

Tagi: Inżynier ds Certyfikacji

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży elektronicznej, poszukujemy do działu R&D Inżyniera ds. Certyfikacji.

Obowiązki:

-Weryfikację projektów w trakcie rozwoju w związku z wymaganiami bezpieczeństwa i EMC;
-Wykonywanie testów bezpieczeństwa na poziomie modułów i systemu;
-Weryfikację rozwiązań sprzętowych i programowych na zgodność z normami;
-Śledzenie zmian standardów / norm / dyrektyw UE, udział w pracach komitetów normalizacyjnych;
-Współpracę z instytucjami certyfikującymi produkty (VDE, UL, CSA) na poziomie technicznym.

Oczekujemy:

-Wykształcenia technicznego lub statusu studenta minimum trzeciego roku studiów (kierunki np. Elektronik, Informatyk);
-Znajomości i zrozumienia zasad działania układów sprzętowych oraz rozwiązań programowych;
-Znajomości typologii komponentów elektronicznych;
-Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie;
-Dodatkowymi atutami będzie doświadczenie w projektowaniu układów elektronicznych / programowaniu układów mikroprocesorowych oraz znajomość architektury systemów pracujących na platformach 8-32bit.

Oferujemy:

-Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
-Możliwość pogłębiania wiedzy (szkolenia specjalistyczne oraz językowe).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-06-14
Wyświetlona: 4185 razy