Programista PHP

praca it: etat dla RECRUIT / Warszawa

Tagi: Programista PHP

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Programista PHP.
Firma jest wiodącym developerem aplikacji mobilnych w Polsce, tworzy aplikacje biznesowe i marketingowe oraz oferuje kompleksowe usługi w zakresie testów, zarządzania aplikacjami w marketach i realizacji kampanii mobilnych. W swoim portfolio ma wiele projektów zrealizowanych na zlecenie największych wydawców, marketerów, operatorów komórkowych, producentów telefonów oraz domów mediowych i agencji reklamowych.

Obowiązki:

-Administracja serwera
-Obsługa i rozwijanie tworzonych rozwiązań
-Projektowanie komponentów i modułów systemowych
-Współtworzenie aplikacji internetowych
-Implementacja i wdrażanie aplikacji
-Dokumentacja kodu
-Proponowanie rozwiązań na podstawie znajomości trendów rozwoju oprogramowania internetowego i najnowszych technologii
-Analiza możliwości implementacyjnych proponowanych rozwiązań
-Organizacja i zarządzanie zapleczem serwerowym aplikacji

Oczekujemy:

-Bardzo dobra znajomość PHP, Bazy danych, HTML, CSS
-Znajomość Facebook API
-Dodatkowo atutem będzie jak najlepsza znajomość: Javascript, jQuery, Testów jednostkowych
-Odpowiedzialność
-Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

Oferujemy:

-Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
-Dofinansowanie Karty Multisport
-Prywatna opieka medyczna
-Prowadzenie innowacyjnych projektów dla uznanych firm polskich i zagranicznych
-Nieformalną i przyjazną atmosferę pracy
-Możliwość rozwoju

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-06-14
Wyświetlona: 4126 razy