Specjalista ds. Sprzedaży Reklamy Internetowej

praca it: etat dla Media PŁ Sp. z o.o. / Łódź

Tagi: sprzedaż internet łódź reklama prowizja

Media PŁ Sp. z o.o. – wydawca portalu HaloLodz.pl poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży Reklamy Internetowej.

Opis stanowiska:
- Sprzedaż powierzchni reklamowych w portalu internetowym
- Przygotowywanie ofert handlowych
- Pozyskiwanie nowych klientów
- Realizacja planów sprzedaży
- Analiza rynku i monitorowanie konkurencji

Od kandydatów oczekujemy:
- min. średnie wykształcenie;
- doświadczenia w sprzedaży reklam oraz znajomości zagadnień związanych z reklamą internetową
- praktycznej znajomości procesu sprzedaży, analizy potrzeb i oczekiwań Klienta
- kreatywności, inicjatywy i umiejętności tworzenia koncepcji rozbudowanych kampanii reklamowych
- umiejętności nawiązywania i podtrzymywania dobrych relacji z klientem
- doskonałej organizacji pracy i samodzielności w działaniu
- dużego zaangażowania i motywacji do osiągania sukcesów

Oferujemy:
- pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy,
- nieograniczone możliwość rozwoju.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-08-13
Wyświetlona: 6989 razy