Team Leader/C#.NET ASP.NET Developer

praca it: etat dla Work Service S.A. / Bełchatów

Tagi: c# php developer leader net

Work Service S.A. tworzy jedną z wiodących polskich grup kapitałowych – Grupę Work Service – lidera w dziedzinie doradztwa personalnego, zarządzania zasobami ludzkimi i outsourcingu funkcji. W związku z projektem rekrutacyjnym realizowanym dla Naszego Klienta, spółki akcyjnej, lidera w branży IT, świadczącej usługi programistyczne oraz outsourcingowe, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Rzeszów

Zadania na stanowisku:
Koordynowanie pracy zespołu programistów
Zarządzaniem zespołem projektowym
Rozwijanie i opieka nad systemem do tworzenia programów lojalnościowych oraz ich uruchamianie
Wycena projektów
Programowanie warstwy biznesowej
Tworzenie interfejsów (ASP.NET/HTML/CSS) i ich optymalizacja
Wyznaczanie standardów dla tworzonego oprogramowania
Dostarczanie rozwiązań zgodnie ze specyfikacją

Wymagania
Od kandydatów oczekujemy:
Wykształcenia wyższego informatycznego
Doświadczenia w prowadzeniu projektów oraz koordynowaniu pracy zespołu projektowego
Doświadczenia w budowie aplikacji webowych (ASP.NET),
Bardzo dobrej znajomości platformy .NET i języka programowania C#,
Doświadczenia w projektowaniu oraz implementacji rozwiązań webowych;
Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
Znajomości procesu wyceny projektów
Mile widziana znajomość CSS, HTML oraz TDD/Extreme Programming
Mile widziane doświadczenie w koordynowaniu pracy międzynarodowego zespołu
Dodatkowym atutem będzie znajomość metodologii zarządzania projektami
Dyspozycyjności
Komunikatywności
Umiejętności planowania i delegowania zadań
Zaangażowania, poczucia odpowiedzialności za projekt
Umiejętności motywowania

Wybranemu kandydatowi oferujemy:
duże możliwości rozwoju zawodowego
Udział w ciekawych, międzynarodowych projektach;
Niezbędne narzędzia pracy
Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania
Dodatki pozapłacowe, kafeteryjne
Doskonałą atmosferę pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-08-13
Wyświetlona: 14232 razy