Programista iOS - GDAŃSK

praca it: etat dla Atos Polska / Łódź

Tagi: iOS iOS SDK Swift Objective-C SCRUM

Grupa Atos jest międzynarodowym liderem w branży usług informatycznych. Zatrudniamy 93 tysiące pracowników w 72 krajach. Firma oferuje usługi zarządzania infrastrukturą IT, integrację systemów informatycznych, outsourcing i doradztwo.

Obecnie gdański oddział Atos Polska poszukuje:
Programisty iOS

Zakres obowiązków:

  • projektowanie aplikacji mobilnych na platformę iOS
  • analiza potrzeb i wymagań użytkowników
  • wparcie podczas wyceny prac projektowych
  • publikowanie aplikacji w Appstore/AirWatch
  • udział w procesach Quality Assurance & Reliability Engineering

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym zespole SCRUM’owym
  • udział w projektach dla międzynarodowych instytucji finansowych
  • dostęp do najnowszych technologii Apple min. Apple Watch

Oczekujemy:

  • doświadczenia w projektowaniu rozwiązań na platformy mobilne
  • znajomości iOS SDK/Swift/Objective-C
  • doświadczenia w korzystaniu z RESTful API
  • wiedzy z zakresu OOP/FP

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-06-16
Wyświetlona: 4650 razy