Programista .NET

praca it: etat dla IT Kontrakt / Warszawa

IT Kontrakt realizuje zaawansowane projekty informatyczne w Unii Europejskiej.
Nasz zespół tworzą eksperci najwyższej klasy.
Dołącz do nas już dziś.

Zadania:

  •  Wsparcie w definiowaniu procesów biznesowych w oparciu o wewnętrzne narzędzia informatyczne (elektroniczne składanie wniosków i obiegu dokumentów)

Wymagania:

  • C#, .NET Framework 2.0
  • SQL Server 2000 i 2005
  • XML / WebServices
  • Dodatkowe atuty: znajomość Biz Talk
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność projektowania i analizy, kreatywność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność działania pod presją czasu oraz w warunkach stresu
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Wysokie zarobki i premie na poziomie UE
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
  • Miłą atmosferę w młodym i dynamicznym zespole
  • Szkolenia, wyjazdy integracyjne
  • Prywatną opiekę medyczną

Poleć znajomemu
Opublikowana 2007-09-24
Wyświetlona: 4068 razy