Junior JavaScript Developer

praca it: etat dla Tigura Sp. z o.o. / Poznań

Tagi: programista developer JavaScript HTML junior

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – uznanego integratora rozwiązań i systemów informatycznych, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:
projektowanie webowych interfejsów użytkownika
implementacja i testowanie aplikacji;
tworzenie dokumentacji technicznej;
współpraca z zespołem.

Oczekiwania:
praktyczna znajomość JavaScript, HTML 5, Visual Basic, SQL;
wykształcenie wyższe z zakresu informatyki lub studenci ostatnich lat;
doświadczenie w realizacji projektów informatycznych – doświadczenie komercyjne nie jest konieczne!
Znajomość produktów Microsoft z obszaru MS Server, MS SQL oraz IIS
znajomość języka angielskiego pozwalająca na korzystanie z dokumentacji technicznej;
dbałość o szczegóły;
kreatywne podejście do rozwiązywania problemów;
gotowość do podejmowania podróży służbowych.
Mile widziane:
prawo jazdy kat. B

Klient oferuje:
atrakcyjne wynagrodzenie – uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności;
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
pracę w firmie posiadającej własne produkty – nie outsourcing’owej;
przyjazną atmosferę;
wysokiej klasy sprzęt;
możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
udział w interesujących i rozwijających projektach;
kontakt z najnowocześniejszymi technologiami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-06-17
Wyświetlona: 4217 razy