Kierownik działu sprzedaży i fundraisingu

praca it: etat dla radiofonia 100.5 FM / Kraków

Tagi: sprzedaż radio fundraising it

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Stworzenie od zera działu sprzedaży i fundraisingu radiofonii. Celem działania jednostki ma być pozyskiwanie środków zarówno metodą sprzedaży usług oferowanych przez radio jak i poprzez możliwe do uzyskania dotacje, granty, umowy o realizowanie działań publicznych itp.

W pierwszym okresie niezbędne będzie określenie polityki działania, wymagań (infrastrukturalnych i kadrowych), cenników (dot. klasycznej sprzedaży), określenie strategii pozyskiwania środków ze źródeł zewnętrznych, budżetu jednostki oraz prognozy zysków. Jeśli to niezbędne – powołanie zespołu do realizacji ww. zadań.

Następnie kierowanie zespołem odpowiedzialnym za realizację strategii.

OCZEKIWANIA
Od kandydatów oczekujemy: kreatywności, umiejętności wyjścia poza kanon klasycznej sprzedaży radiowej, dużej motywacji do inicjowania nowych działań, ogólnej znajomości rynku mediów i IT.

MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY
siedziba rozgłośni

CZAS TRWANIA UMOWY
nieokreślony

FORMA PRAWNA UMOWY
umowa cywilno-prawna (zlecenie) + umowa o zachowaniu poufności

etat do negocjacji w przypadku uzyskania pozytywnych wyników

WYNAGRODZENIE
2000 zł netto/mies. + prowizja od przychodów, do negocjacji

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-08-17
Wyświetlona: 7980 razy