Programista Flash

praca it: etat dla PROGRA / Gdańsk

Tagi: flash

Opis stanowiska pracy
Pracownik będzie odpowiedzialny za tworzenie aplikacji multimedialnych i gier w środowisku Adobe Flash.

Wymagania:
bardzo dobra znajomość Actionscript 2 i 3, Javascript
znajomość PHP, XML, SQL
umiejętność programowania zorientowanego obiektowo
znajomość Adobe Photoshop
koniecznie wymagane doświadczenie w tworzeniu aplikacji w technologii Flash
zainteresowanie grami interaktywnymi
zmysł estetyczny
samodzielność
kreatywność
terminowość wykonywania zadań
umiejętność pracy w zespole
umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:
pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie IT w Gdańsku
miłą i przyjazną atmosferę
możliwość rozwoju

Forma zatrudnienia: pełen etat, umowa o pracę.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-08-20
Wyświetlona: 12564 razy